Personal

Det är oss du träffar när ni ringer eller besöker Belano Maskin

Drago Sinik

Försäljning
tel 0705 - 159 401
e-mail: drago.sinik@belano.se 

Calle Block 

Försäljning
tel 0704 - 562 227
e-mail: calle.block@belano.se

Tobias Jonsson

Försäljning
tel 0768 - 826 016
e-mail: tobias.jonsson@belano.se

Björn Långmo

Försäljning
tel 0706 - 159 408
e-mail: bjorn.langmo@belano.se

Niklas Lund

Nicklas Lund

Försäljning
tel 0708 - 339 098
e-mail: nicklas.lund@belano.se

Carl Högegård

Service
tel 0322-15940
e-mail: info@belano.se  

Oskar Holmqvist

Service
tel 0322 - 159 40
e-mail: oskar.holmqvist@belano.se

Charles Bromander

Service
tel 0322 - 159 40
e-mail: info@belano.se

Tammy Tillros

Inköp
tel 0322-15940
e-mail: tammy.tillros@belano.se

  Andrea Gudzova

Ekonomi
tel 0322 - 15940
e-mail: andrea.gudzova@belano.se

Louise Berggren

Logistik
tel 0322 - 15940
e-mail: louise.berggren@belano.se

Michael Hansson

Service/verkstad
tel 0322-200 245
e-mail: michael.hansson@belano.se


               Madelene Sinik

Administration
tel 0322 - 159 40
e-mail: madelene.sinik@belano.se

Lars Johansson

Lager/godshantering
tel 0322 - 200 246
e-mail: lars.johansson@belano.se

Inställningar för cookies
Vår webbsida använder cookies för att hemsidan och våra tjänster ska fungera som de ska. Cookies hjälper oss att förbättra användarvänligheten för dig som besökare, och därför är vissa cookies nödvändiga för att webbsidan ska vara fullt fungerande. Nedan kan du läsa mer om våra cookies och vilka som är valbara.
Inställningar för samtycke
Inställningar för samtycke
Nödvändiga cookies
Dessa cookies används då våra besökare använder en funktion på vår webbplats och är nödvändiga för att webbplatsen ska fungera fullt ut. Dessa cookies kan därför inte stängas av. Cookies används exempelvis då du fyller i ett formulär eller skapar ett konto och lagrar ingen personlig identifierbar information.
Prestanda cookies
Denna typ av cookie hjälper oss att följa antal besök på vår webbsida och hur våra användare hittade till oss. Vi använder cookies till att mäta och analysera för att exempelvis kunna förbättra användarvänligheten på vår webbplats. Vi kan med hjälp av våra insamlade cookies analysera hur användaren navigerar på webbplatsen, och ta bort irrelevanta sidor och information för att skapa ett så användbart material för våra kunder som möjligt. Den information som vi sparar är exempelvis vilka produktsidor som du besöker.
Marknadsföring
Dessa cookies används för att kunna analysera hur vi kan marknadsföra våra produkter och tjänster. Insamlingen av cookies kan exempelvis hjälpa oss att anpassa annonser till våra besökare baserat på dess tidigare användning av våra tjänster.