Personal

Det är oss du träffar när ni ringer eller besöker Belano Maskin

Drago Sinik

Försäljning
tel 0705 - 159 401
e-mail: drago@belano.se 

Calle Block 

Försäljning
tel 0704 - 562 227
e-mail: calle@belano.se

Tobias Jonsson

Försäljning
tel 0768 - 826 016
e-mail: tobias@belano.se

Björn Langmo

Försäljning
tel 0706 - 159 408
e-mail: bjorn@belano.se

Karl-Johan Larsson

Försäljning Industri / Smidesverkstad
tel 0708 - 339 098
e-mail: karl.johan@belano.se 

Lena Wikander

Ekonomi
tel 0322 - 15940
e-mail: lena@belano.se

Louise Berggren

Logistik
tel 0322 - 15940
e-mail: louise@belano.se

Michael Hansson

Service/verkstad
tel 0322-200 245
e-mail: mh@belano.se

Charles Bromander

Service
tel 0322 - 15940
e-mail: info@belano.se

Carl Högegård

Service
tel 0322-15940
e-mail: info@belano.se  

Madelene Sinik

Administration
tel 0322 - 159 40
e-mail: madelene@belano.se

Lars Johansson

Lager/godshantering
tel 0322 - 200 246
e-mail: lars@belano.se

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies. Läs mer om cookies och vår integritetspolicy.